banner2

Koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan'a Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon! Ajda Pekkan sağlık durumu nasıl?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önceki gün koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan'ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Erdoğan, Pekkan'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Magazin 05.08.2022, 19:49 05.08.2022, 20:10
Abone ol
Koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan'a Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon! Ajda Pekkan sağlık durumu nasıl?

Usta sanatçı Ajda Pekkan, yoğun konser maratonlarına devam ediyor. Türk müziğinin efsane sanatçısı Pekkan, geçtiğimiz gün Bodrum'da verdiği konserin ardından rahatsızlandı. Sanatçıya yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan'ı telefonla aradı. Sanatçının sağlık durumuyla ilgili bilgi alan Erdoğan, geçmiş olsun ve şifa dileklerini iletti.

"DÜNDEN DAHA İYİYİM"

Testinin pozitif çıkmasının ardından evinde karantinaya alınan Pekkan, Instagram hesabında yazılı bir paylaşım yaparak sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi. Pekkan, şu ifadeleri kullandı:

"Tüm dosyalarım ve sevenlerime, üç gün önce soğuk algınlığı belirtileriyle başlayan süreci hafif semptomlarla dinlenerek geçirmekteyim. Basından haberi okuyarak mesaj yazan, arayan güzel dileklerini şifa ve dualarını gönderen sevenlerim ve dostlarıma… Aşılar ve değerli doktorlarımız sayesinde iyileşme sürecinde olduğumu ve bugün dünden daha iyi olduğumu bildirmek istiyorum"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!