banner2

Konuşması tartışmalara neden olmuştu! Pınar Deniz'in o açıklamaları Rihanna'dan çalıntı çıktı

Pınar Deniz'in Altın Kelebek Gecesi'nde yaptığı konuşma tartışma yaratmıştı. Sosyal medya kullanıcılarının yanı sıra ünlü isimler de tepki göstermişti. Pınar Deniz'in o konuşması Rihanna'nın açıklamalarının aynısı çıktı.

Magazin 07.12.2022, 22:15 08.12.2022, 16:31
Abone ol

Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan Pınar Deniz, Altın Kelebek Gecesi'nde hem tarzıyla hem yaptığı açıklama ile gündeme geldi. "En İyi Kadın Oyuncu" Ödülü'nü alan Deniz, yaptığı konuşmayla tartışmalara neden oldu. 

"DÜNYAYI KURTARMAK İÇİN OYUNCU OLDUM"

Oyuncu, ödül aldığı sırada yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: 

"İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım. Metroda ağlayarak arkadaşıma şunları söyledim: Benim bu dünyayı kurtarmam lazım. İnsanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım. Ve tam olarak bu duygu beni şu an oyuncu yaptı"

"RİHANNA'NIN KONUŞMASINDAN KOPYALA YAPIŞTIR YAPMIŞ"

Deniz'in bu sözleri sosyal medyada tartışma yarattı. Kullanıcıların tepkilerinin yanı sıra ünlü isimlerin de Pınar Deniz hakkındaki olumsuz paylaşımları beğenmesi dikkat çekti. 

Pınar Deniz'in o konuşmasının Rihanna'nın yıllar önceki Harvard konuşmasıyla çok benzediği ortaya çıktı. Sosyal medyada birçok kullanıcıdan oyuncuya tepki yağdı. Kullanıcılar "Resmen Rihanna'dan çalmış", "Rihanna'nın konuşmasından kopyala yapıştır" gibi yorumlar yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!