Yandex Metrica

Sitede Ara

Kıvanç Tatlıtuğ'un başı dertte! Ölüm tehditleri devam ediyor

Kıvanç Tatlıtuğ'un başı dertte! Ölüm tehditleri devam ediyor

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'i ölümle tehdit eden Sinan Altıntaş, tehdit ve tacizlerine devam ediyor. Altıntaş hakkında 4 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

Magazin

23.01.2024, 17:53

Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer bir süredir tehditlere maruz kalıyor. Daha önce çifti ölümle tehdit eden Sinan Altıntaş hakkında iki yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Ancak Altıntaş, çifti sosyal medya üzerinden ölümle tehdit etmeye devam etti. Tatlıtuğ çifti bunun üzerine savcılığa yeniden başvurdu. Şikayet sonrası Sinan Altıntaş'ın ifadesini alan savcılık, dört yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. Dava önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

Altıntaş ifadesinde Hazar Ergüçlü ile 7 yıldır sevgili olduklarını, Kıvanç ve Başak Tatlıtuğ'un görüşmelerine engel olduğunu, Hazar'ı öldürmek istediklerini, çifti bu nedenle tehdit ettiğini iddia etti.

Savcılık Altıntaş hakkında 'Tehdit', 'Sesli Yazılı veya Görüntülü Bir İleti İle Hakaret' suçlarından dört yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading