banner2

Kısmi felç geçirmişti: Popstar Mehtap hasta yatağından sağlık durumunu paylaştı! Mehtap Yılmaz sağlık durumu

Katıldığı Popstar yarışmasının ardından şöhreti yakalayan şarkıcı Mehtap Yılmaz, beyne pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirmişti. Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Magazin 18.11.2023, 11:31 18.11.2023, 14:13
Abone ol
Kısmi felç geçirmişti: Popstar Mehtap hasta yatağından sağlık durumunu paylaştı! Mehtap Yılmaz sağlık durumu

Popstar yarışması ile tanınan ünlü şarkıcı Mehtap Yılmaz, geçtiğimiz günlerde beyne pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirdi. Yılmaz'ın Instagram hesabından yapılan paylaşımda durum hakkında bilgi verildi.

Paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

"Dün gece acil olarak hastaneye kaldırılan Mehtap Yılmaz, beyin pıhtısı nedeniyle kısmi felç geçirmiştir. Tüm sevenlerimizden aldığımız mesajlar doğrultusunda açıklama yapma ihtiyacı hissediyoruz. Şu anda doktorlar, durumunun daha iyiye gittiğini ve gerekli tedavinin yapıldığını belirtmişlerdir. Sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme olduğunda sevenlerine bilgilendirme yapılacaktır."

"ALLAH'IM BANA BİR MUCİZE YARATTI"

Yılmaz, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında paylaşım yaptı. 

Ünlü şarkıcı paylaşımında, "Canlarım benim, sizlerin dualarını kabul etti Allah'ım bana bir mucize yarattı ve hayattayım. Mesajlarınızı tek tek okudum binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız ben de daha iyiyim, ağır bir durum atlattım. Allah'a şükürler olsun artık odama çıktım. Sizleri çok seviyorum cansınız" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!