banner2

Kısmetse Olur'un sunucusu değişiyor! Öykü Serter'in o konuşmaları başına bela oldu!

Kısmetse Olur programında yaşananlar çok konuşulmaya devam ediyor. Yarışmacıları her gün yaptıklarıyla gündeme gelirken bu sefer programın ünlü sunucu Öykü Serter gündemdeki yerini aldı.

Magazin 03.02.2023, 00:48 03.02.2023, 01:07
Abone ol
Kısmetse Olur'un sunucusu değişiyor! Öykü Serter'in o konuşmaları başına bela oldu!

Geçmiş yıllarda ekranda yer alan Kısmetse Olur programı yoğun istek üzerine yeniden çekilmeye başlandı. YouTube üzerinden yayınlanan program Kısmetse Olur: Aşkın Gücü adıyla izleyicisiyle buluşuyor. YouTube'da en çok izlenen programlar arasına yerleşen program sunucusu Öykü Serter ile konuşuluyor. Öykü Serter'in daha önce söylediği sözler çok konuşuldu. 

"HİÇBİR ZAMAN İZDİVAÇ PROGRAMI SUNMADIM"

Kısmetse Olur programında sunucu olan Öykü Serter, daha önce yaptığı bir açıklamsı gündeme oturdu. Öykü Serter, "Ben hiçbir zaman izdivaç programı sunmadım. Bence önemli bir duruş. Herkes para kazanırken ben niye oturdum evde?" sözlerini dile getirdi. Programın eski sunucusu Seda Akgül ise, "O programda tek sahte olmayan vicdanlı unsur bendim. İnsanların duyguları ile oynamak günah" dedi. 

"İZDİVAÇ PROGRAMI SUNMAMAK BİR DURUŞTUR"

Ekranlardan uzak duran Öykü Serter Kısmetse Olur programı ile yeniden ekranlara merhaba dedi. Bir evlilik programı ile ilk kez ekranlarda yer alan Serter’in daha önceden yayınladığı bir video çok konuşuldu. Videoda Serter izdivaç programı sunmamanın bir duruş olduğunu söylerken şimdilerde 9 erkek ve 9 kadının yer aldığı Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programını sunmasıyla tepkilerin odağı oldu.

Videonun ortaya çıkması ile birlikte Öykü Serter'in de programdan ayrılacağı iddiaları konuşulmaya başladı. Öykü Serter yerine gelecek ismin kim olduğu da en çok araştırılan konular arasında yer alıyor.

YENİ SUNUCU KİM OLACAK? 

Kısmetse Olur programının ilk sunucusu Seda Akgül'ün ekranlarda yer almaması programı izleyenleri üzmüştü.Öykü Serter'in bu sözleri üzerine Seda Akgül'ün sunucu olup olmayacağı merak ediliyor.
Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nün 2. sezon çekimlerinde Seda Akgül'e sunuculuk teklif edildiği iddia ediliyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!