banner2

Kısmetse Olur'da 'Sevgilini çaldım' kavgası! Oğulcan ve Zeyd birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndü

Kısmetse Olur'un dün yayınlanan bölümünde Oğulcan ve Zeyd arasında kavga çıktı. Zeyd'in, Oğulcan'ın kız arkadaşı Cansel'i kucağına alarak havuza atması ve 'Sevgilini ödünç aldım' sözleri büyük gerilime neden oldu.

Magazin 03.01.2023, 19:06 03.01.2023, 19:31
Abone ol
Kısmetse Olur'da 'Sevgilini çaldım' kavgası! Oğulcan ve Zeyd birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndü

Kısmetse Olur Aşkın Gücü, 5 yıllık aranın ardından YouTube'da yeni sezonuyla ekrana gelmeye başladı. Sık sık ilginç olaylara sahne olan programda yine tansiyon yükseldi. Cansel ile aşk yaşayan Oğulcan ve Zeyd arasında büyük bir kavga yaşandı.

"BAZI KARAKTERSİZ HERİFLER..."

Kısmetse Olur'un önceki gün yayınlanan bölümünde düzenlenen partide eğlenen Zeyd, Cansel'i kucağına alıp havuza atlamıştı. Oğulcan, dün yayınlanan bölümde Zeyd'in tavırlarına tepki göstererek "Bazı karaktersiz herifler sevgilimi ödünç alabileceğini düşünüyor" dedi.

"SEVGİLİNİ ÇALDIM"

Ardından Zeyd, "Karaktersiz derken... Cansel için buradan seninle kavga etmeyeceğim. Sen korkuyorsun Tepkini havuzun başında gösterecektin. Ben erkek erkeğe havuza atlamak istemiyorum. Sevgilini ödünç çaldım kardeşim. Sevgilini çaldım, bu kadar basit" ifadelerini kullandı.

BİRBİRLERİNİN ÜSTÜNE YÜRÜDÜLER

Öfkesine hakim olamayan Oğulcan, "Şu elimin yarısı yeter sana. Böyle bir program olmasa sen olmazsın. Benim sevgilim dediğim kadına bunu yapamazsın. Senin gibi bir insan burada ne işi var anlamıyorum. Sen böyle şeyler yapan bir gerizekalısın" diye çıkıştı. 

İkili arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi ve birbirlerine temas etmesi üzerine araya yarışmacılar girdi. Yarışmanın sunucusu Öykü Serter, iki isme de uyarı cezası verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!