banner2

Kim Milyoner Olmak İster'de Harvard öğrencisini eleyen 'Elvis Presley' sorusu!

ATV'nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yeni gününde seyirci karşısına çıktı. Yarışmaya Harvard Üniversitesi'nde okuyan yarışmacı damgasını vurdu.

Magazin 20.11.2021, 10:32 20.11.2021, 11:33
Abone ol
Kim Milyoner Olmak İster'de Harvard öğrencisini eleyen 'Elvis Presley' sorusu!

İlgiyle izlenen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster Kenan İmirzalıoğlu'nun programıyla yine seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Para ağacının yenilendiği yarışmanın yeni bölümünde yarışmacılar 50, 100, 200 ve 400 bin TL gibi büyük ödüller için mücadele etti.

Yarışmanın dün ekrana gelen bölümünde Yunus Enç'in elendiği soru sosyal medyada gündem oldu. Yarışmaya katılan Enç, Harvard Üniversitesi'nde okuduğunu belirtti.

Yunus Enç'in karşısına üçüncü soruda 'Elvis Presley dinlediğiniz şarkıyı hangi iki dilde söylemektedir?' sorusu çıktı. Yarışmacı, soruya 'C- İtalyanca ve Fransızca'  yanıtını verdi. Ancak doğru cevabın 'İngilizce ve Almanca' çıkmasıyla Yunus Enç yarışmadan elendi. 

Kenan İmirzalıoğlu,  "Harvard'da okuduğun için İngilizce seviyenin iyi olduğunu düşünüyorum." dedi. Yarışmacı ise "İngilizcem iyi doğru. Ama demek ki güvenmemek gerekiyormuş" dedi.

Yunus Enç, 2 bin TL'lik ödülü alarak yarışmaya veda etti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!