banner2

Kibariye'nin stilisti isyan etti! '24 bin TL borcu var, haram yemeye alışmış'

Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık'ın ismi bir süredir dolandırıcılık haberleri ile anılıyor. Şarkıcının kuaföründen sonra stilisti İsmail Günüç de açıklamalarda bulundu.

Magazin 22.11.2021, 15:21 22.11.2021, 15:48
Abone ol
Kibariye'nin stilisti isyan etti! '24 bin TL borcu var, haram yemeye alışmış'

Ünlü şarkıcı Kibariye'nin kuaföründe saçına kaynak ve bakım işlemi yaptırdığı ve 4 bin 200 liralık ücreti ödemediği iddia edilmişti. Şarkıcıyla ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Kibariye'nin stilisti İsmail Günüç, yaşananlara sitem ederek şarkıcının kendisine de 24 bin lira borcu olduğunu söyledi.

"BENİ ÇETECİLİKLE SUÇLADI"

teve2'de ekrana gelen 'Magazin Masası' programına telefonla bağlanan modacı İsmail Günüç, Kibariye'nin sahne kostümlerini hazırladığını ve 24 bin TL'lik borcunu alamadığını söyledi. Mağdur olduğunu dile getiren Günüç, "Kibariye Hanım ve eşi Ali Bey, kaynak saç parasını ödemediği için işletme sahiplerine kimliğimi bırakmak zorunda kaldım. Kimliğimi alabilmek için Ali Küçükbalçık'a kuaföre ödeme yapması için yazdım. Karşılığında ise kendisi beni çetecilikle suçladı. Sonrasında zaten benim numaramı engelledi." dedi.

"HARAM YEMEYE ALIŞMIŞ"

24 bin lira alacağı olduğunu belirten Günüç, "Toplam 12 tane kostüm verdim. Ayrıca 4 çift ayakkabı alındı. Ben bunları cebimden ödedim. Takılarına kadar her şeyi ben hazırlayıp yolladım. Ben bu konuyu gündeme getirmeyecektim ama beni 'çete üyesi' olarak suçlaması beni çıldırttı. Ali Bey alışmış haram yemeye ama biz öyle değiliz." ifadelerini kullandı.

"DAHA FAZLA KONUŞMAYACAĞIZ"

Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık, Teve2 Magazin Masası programını sunan Timuçin Güner'e attığı mesajlarla iddialara yanıt verdi. Küçükbalçık, "İddialar tabii ki de doğru değil. Bu konuyu Kibariye Hanım’ın verdiği röportajla birlikte sona erdirdik. Daha fazla konuşmayacağız. Kendilerini haklı görenler Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri’ne başvurabilirler." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!