banner2

Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık kimdir? Ali Küçükbalçık Kibariye'yi aldattı mı?

İhanet haberlerinin ardından Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın kim olduğu araştırılıyor. Ali Küçükbalçık kimdir? Kibariye'yi aldattı mı?

Magazin 20.08.2021, 12:34 20.08.2021, 13:01
Abone ol
Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık kimdir? Ali Küçükbalçık Kibariye'yi aldattı mı?

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Kibariye ile eşi Ali Küçükbalçık yaklaşık 22 yıldır evliliklerini sürdürüyor. Magazin basınında yer alan aldatma iddialarının ardından Ali Küçükbalçık'ın kim olduğu merak konusu oldu. Kibariye'den 19 yaş küçük olan Ali Küçükbalçık kimdir, Kibariye'yi aldattı mı? Ali Küçükbalçık hakkında merak edilenler...

ALİ KÜÇÜKBALÇIK KİMDİR?

1981 yılında doğan Ali Küçükbalçık aslen İzmirlidir. 1999 yılında kendisinden 20 yaş küçük olan şarkıcı Kibariye ile nikah masasına oturdu. Çiftin bu evlilikten Birgül Küçükbalçık isimli bir kızları var. İş dünyasının isimlerinden olan Küçükbalçık, Sanem Sanat Turizm ve bir döner markası zincirinin sahibi olarak tanınıyor.

ALİ KÜÇÜKBALÇIK KİBARİYE'Yİ ALDATTI MI?

Geçtiğimiz Haziran ayında Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık olduğu iddia edilen bir adam ve kadının el ele görüntüleri ortaya çıkmıştı. Uzun süre magazin gündemini meşgul eden haberlerle ilgili Kibariye, "Gözümle görürsem inanırım, yuvamı yıkmam." demişti. O fotoğrafta yer alanların Fransa'dan Bodrum'a tatil için gelen Mustafa-Zeynep Kızılgün olduğu ortaya çıktı. 

Konuyla ilgili ilk kez açıklama yapan Küçükbalçık, "Aldattı yazdılar. Ben zaten öyle bir şey yapmam. Ama o gün orada olmadığımı Kibariye Hanım'a defalarca anlattım. Ben sadece Kibariye Hanım'a söylerim." diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!