banner2

Kerem Bürsin ve Hande Erçel dünyaevine mi giriyor? Çok konuşulacak 'bebek' açıklaması

Hande Erçel ile bir süredir aşk yaşayan Kerem Bürsin, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Bürsin'in evlilik ve bebek açıklaması magazin gündemine damgasını vurdu.

Magazin 13.12.2021, 14:28 13.12.2021, 14:44
Abone ol
Kerem Bürsin ve Hande Erçel dünyaevine mi giriyor? Çok konuşulacak 'bebek' açıklaması

Magazin dünyasının sevilen çiftlerinden Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in aşkları dolu dizgin devam ediyor. Çiftten Bürsin, 'Pazar Sürprizi'ne samimi açıklamalarda bulundu. 

"ŞİDDETİN YER ALDIĞI DİZİLERİ KABUL ETMİYORUM"

Kadına yönelik şiddet içeren sahnelerin olduğu dizilerde oynamayı kabul etmediğini belirten Kerem Bürsin, "Öyle işleri kabul etmiyorum. Kabul ettiğim işlerde böyle sahneler yer alıyorsa 'Yok' diyorum. Sözleşmeme de böyle bir madde koyduruyorum ki, bilinsin." diye konuştu.

"TEK KELİMEYLE ŞAHANE BİRİ"

Sevgilisi Hande Erçel'i bir cümle ile tanımlaması istenen Bürsin, "Hande gerçekten çok ilginç ve mütevazı bir insan. Pozitif ve duyarlı biri. Aşırı eğlenceli ve komik biri. Şahaneyi de eklemeliyiz. Tek kelimeyle şahane biri." ifadelerini kullandı.

"ÇOCUK YAPMAK İSTİYORUM"

Evlilikle ilgili konuşan ve evliliğe henüz hazır olmadığını dile getiren oyuncu, "Bazen çocuk yapma fikri geliyor aklıma ama önemli bir sorumluluk. Şimdilik bu sorumluluk sadece fikir olarak var kafamda." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!