Kerem Bürsin'den kariyeriyle ilgili çarpıcı açıklama! 'Tuvalet temizledim, otoparkta uyudum'

Kerem Bürsin, Orda Rahat Mısın? programının konuğu oldu. Kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulunan oyuncu, bir dönem otoparklarda yattığını söyledi.

Magazin 22.01.2022, 16:50 22.01.2022, 17:04
Abone ol
Kerem Bürsin'den kariyeriyle ilgili çarpıcı açıklama! 'Tuvalet temizledim, otoparkta uyudum'

Sen Çal Kapımı dizi setinde tanışıp Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin, bir süredir özel hayatıyla gündemde. Başarılı oyuncu, GAİN'de Mirgün Cabas'ın sunduğu "Orda Rahat Mısın?" isimli programa konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Bürsin, merak edilenleri yanıtladı.

"MUHTEŞEM YÜZYIL'A SEÇİLMEDİM"

"Oyunculuk yapmak istiyor muyum, bunu becerebilecek miyim gibi hayatla ilgili sorularım vardı" diye konuşan Bürsin, Türkiye'ye ilk geldiği dönem Türkçesinin çok kötü olduğunu, her pazar günü oyuncu Devrim Yakut'tan diksiyon dersi aldığını anlattı. 

Bürsin, Muhteşem Yüzyıl dizisi için seçmelere katıldığını ancak seçilmediğini, daha sonra Güneşi Beklerken dizisinde yer aldığını açıkladı.

"KENDİ AYAKLARININ ÜZERİNE DURACAKSIN"

Amerika'da hem oyunculuk hem pazarlama üzerine eğitim aldığını söyleyen ünlü oyuncu, "Babam iş için hazır güzel bir teklif varken onu değerlendirmemi istedi. Ancak ben oyuncu olmak istediğimi biliyordum. Babam 'Bunu yapmak istiyorsan tamam ama tamamen kendi ayakların üzerinde duracaksın' dedi" diye konuştu.

"TUVALET TEMİZLEDİM, OTOPARKTA UYUDUM"

Yaklaşık 80 küsur seçmeye katıldığını ancak sadece ikisi için olumlu dönüş olduğunu aktaran Bürsin, "Garsonluk yaptım, bir spor salonunun tuvaletlerini temizledim ve kirli havluları yıkadım, şoförlük yaptım. Bir de part time bir sosyal medya firmasında çalışıyordum. Aralarda seçmelere gidiyordum. O dönem otoparkta uyuyordum" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!