banner2

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ikinci bebeklerinin ismi ne olacak? İlk açıklama geldi

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ikinci kez anne baba olacağı öğrenilmişti. Bebeğin ismi merak edilirken, İmirzalıoğlu'ndan konuyla ilgili açıklama geldi.

Magazin 09.12.2021, 14:43 09.12.2021, 15:03
Abone ol
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ikinci bebeklerinin ismi ne olacak? İlk açıklama geldi

Kim Milyoner Olmak İster'in başarılı sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, özel hayatıyla da sıkça konuşuluyor. Oyuncunun geçtiğimiz haftalarda ikinci bebeğinin olacağı ortaya çıkmış, çift mutluluklarını dile getirmişti. Bir mekan çıkışı görüntülenen İmirzalıoğlu, basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

"BEBEĞİN İSMİNE KARAR VERMEDİK"

Gazete Magazin'e konuşan İmirzalıoğlu, "İkinci kızınızın ismi düşünüldü mü?" sorusuna "Yok daha karar vermedik" yanıtını verdi. 

"KIVANÇ İLE KONUŞTUK"

"Kıvanç Tatlıtuğ da bebek bekliyor, hayırlı olsun dediniz mi?" sorusu üzerine oyuncu, "Tabi tabi konuştuk. Heyecanlı kendisi, dünyanın en güzel olayı geliyor tabi." dedi.

"ARİF ŞENTÜRK'TEN ÖZÜR DİLEDİM"

Programda yaşayan sanatçı Arif Şentürk için "Allah rahmet eylesin" ifadelerini kullanan Kenan İmirzalıoğlu, seyircileri şoke etmişti. Oyuncu, konuyla ilgili soruları yanıtladı. Kenan İmirzalıoğlu şöyle konuştu:

"Öyle bir talihsizlik oldu. Bizim aklımızda yanlış kalmış. Dün kendisiyle konuştum, özür diledim. Tatsız bir gaf oldu, aklımda öyle kalmış. Sanırım Kamil Sönmez'le karıştırdım. Bir bilgi karışıklığı oldu. Kendisine telefon açtım özür diledim, o da sağolsun anlayışla karşıladı." 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!