banner2

Kemal Doğulu kimdir, kardeşleri kimler?

Kemal Doğulu kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Kemal Doğulu'nun kardeşleri kimler? İşte ünlü isim hakkında bilinmeyen her şey...

Magazin 09.08.2021, 01:25 09.08.2021, 04:54
Abone ol
Kemal Doğulu kimdir, kardeşleri kimler?

Kemal Doğulu 14 Ekim 1979 tarihinde beş kardeşin en büyüğü olarak Mersin'de dünyaya geldi. Oyuncu Kadir Doğulu'nun da abisi olan ünlü isim 12 yaşında yine Mersin'de kuaför kuzeninin yanında çırak olarak çalışma hayatına başladı. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra Urfa'ya yerleşerek Harran Üniversitesi Pazarlama bölümünü tamamladı. Eğitiminin ardından babasının yanında çalışmak üzere vize almaya gittiği İstanbul'da kuzeninin kuaför salonunda çalışmaya başladı. Burada yaptığı tasarımları çok beğenilen Kemal Doğulu, makyaj yapmaya başladı. Yaptığı saç ve makyajların fotoğraflarını paylaşan Doğulu dikkat çekmeye başladı ve fotoğrafları Elle dergisinde yayımlandı.

KEMAL DOĞULU'NUN MESLEĞİ NE?

Kemal Doğulu 2004 yılında New York şehrinde düzenlenen Fashion Week'te Bahar Koçan ve Michael Kors defilelerinin için saç ve makyajlarını yaptı. Bu süreçte Demet Akalın, Seda Sayan, Gökhan Özen gibi ünlü isimlerin stil danışmanlığını yönetti. 2006 Yılında Hande Yener'in albümü için fotoğrafçılık ve stil danışmanlığı yaptıktan sonra, diğer albümleri için sanat yönetmenliği ve fotoğrafçılık yaptı. 2008 Yılında ilk albümünü çıkardı. 2014 Yılında ise Nişantaşı'nda açtığı kuaför salonunu işletmeye başladı. İşte Benim Stilim gibi programlarda moda jüriliği yapan Kemal Doğulu son olarak TV8 kanalında yayınlanan Doya Doya Moda isimli programda jüri olarak yer aldı ancak dijital platform EXXEN'de yapacağı bir program için Doya Doya Moda'ya veda etti.

KEMAL DOĞULU'NUN KARDEŞLERİ KİMLER?

Kemal Doğulu'nun dört kardeşi vardır. Beş kardeşten en büyüğü olan Kemal doğulu 3 erkek, bir kız ağabeyidir. Ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ün meslektaşı olan Kadir Doğulu da kardeşlerinden biridir. Ünlü ismin diğer kardeşleri ise Asuman Doğulu, Mehmet Doğulu ve Deniz Doğulu'dur.

KEMAL DOĞULU'NUN ALBÜMLERİ

Ters Köşe

1 Yerde

Kemal Doğulu 2

Aşk Kabul Ederse

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!