banner2

Kayahan'ın kızı Beste Açar'dan İpek Açar'a soyadı tepkisi

Kayahan'ın kızı Beste Açar, evlnmesine rağmen babasının soyismini kullanan İpek Açar'a sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Magazin 19.08.2021, 10:07 19.08.2021, 10:32
Abone ol
Kayahan'ın kızı Beste Açar'dan İpek Açar'a soyadı tepkisi

2015 yılında yaşamını yitiren Kayahan'ın kızı Beste Açar, 2019'da Alper Kömürcü ile evlenmesine rağmen babasının soyadını kullanan İpek Açar'a tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Beste Açar, şu ifadeleri kullandı:

"Babam için yapmayı ertelediğim uzun zamandır benim aracılığımla açığa çıkması gereken bana defalarca gelen mesajları var. Babamın ifadeleri her zaman net olmuştur. Babamla bağlandığımda benden istediği şeylerin ağırlığıyla biraz sıkışık bir alanda hissediyor olsam da ŞİMDİ ZAMANI…"

"BABAMIN İZNİ YOKTUR"

Babası Kayahan'ın kendisinden ricası olduğunu dile getiren Beste Açar, "Babam için yazıyorum ki yazacaklarımı babamı yakından tanıyan herkes zaten onun bir parçası olduğunu anlayacaktır. Babam diyor ki “İpek hanım soyadımı evlendiği için hiç bir yerde ne tek başına ne de şimdiki beyefendi eşinin soyadının önünde kullanmasın iznim yoktur." dedi.

"ARTIK BABAMIN SOYADINI KULLANMASIN"

"İpek Hanım’dan artık babamın soyadını kullanmamasını buradan da rica ediyorum." diyen Açar, iki eşin soyisminin birlikte kullanılmasının dünyada ilk olduğunu söyledi.

Beste Açar, açıklamalarına şöyle devam etti:

"Bir diğeri babamla evlendikleri, kız kardeşimin okul çağına kadar büyüdüğü yaşadıkları Balıkesir Gömeç'teki evinde şimdiki eşi ve eşinin ailesiyle birlikte yazı geçiriyor olmalarına da babamın izni yok."

"Çok şey yaşandı orada. Babamın her bir santimetresinde emeği var çünkü. İnşaatında bile eli emeği çoktur. Orada yaşamak ve orda yaşlanıp ölmekti hayali. İstanbul’dan kaçmıştı çünkü… Orası onun 'Gönül Köşkü'ydü."

"ELÇİYE ZEVAL OLMAZ"

Babası yaşasaydı gösterilecek özeni ve saygıyı şimdi de talep ettiğini ifade eden Açar, "Elçiye Zeval olmaz." ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!