Kardeşlerim 36. bölüm fragmanı yayınlandı! Oğulcan hapse giriyor…

Kardeşlerim 36. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV kanalında yayınlanan Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyiciyi ekrana kilitledi.

Magazin 16.01.2022, 19:27
Kardeşlerim 36. bölüm fragmanı yayınlandı! Oğulcan hapse giriyor…

ATV kanalında yayınlanan Kardeşlerim dizisinin 35. bölümü izleyicilerle buluştu. Kardeşlerim dizisinin gelecek bölümü olan 36. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı takipçileri tarafından merak konusu oldu. Kardeşlerim dizisinin 36. fragmanı yayınlandı.

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!