Kansere yakalanan Billur Kalkavan sağlık durumunu paylaştı! 'Bunu yapmayın lütfen' deyip rica etti

Ünlü oyuncu Billur Kalkavan'dan geçtiğimiz günlerde kötü haber gelmiş, Hamdi Alkan'ın paylaşımı sonrası kansere yakalandığı ortaya çıkmıştı. Kalkavan, sağlık durumuyla ilgili son durumu paylaştı ve takipçilerinden ricada bulundu.

Magazin 26.05.2022, 16:34 26.05.2022, 17:13
Abone ol
Kansere yakalanan Billur Kalkavan sağlık durumunu paylaştı! 'Bunu yapmayın lütfen' deyip rica etti

Ünlü oyuncu Billur Kalkavan'ın akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıkmıştı. Hamdi Alkan'ın paylaşımıyla hastalığı ortaya çıkan Kalkavan, son haliyle gündem olmuştu. Oyuncu, koronavirüs geçirmesinin ardından akciğer filminde kanser olduğunun ortaya çıktığını açıklamıştı. Kalkavan'dan sağlık durumuyla ilgili yeni paylaşım geldi. 

"KENDİMİ GÜVENLİ ELLERE TESLİM ETTİM"

Instagram hesabından doktoruyla çekildiği fotoğrafı paylaşan oyuncu, şu notu yazdı:

"Herkes soruyor ben de buradan yazayım dedim. Tedavim devam ediyor. Güvenli ellerine teslim ettim kendimi. Tedavi gördüğüm hastanenin tüm çalışanları, şahane hemşireleri, müthiş servisi ve bakımında çok rahat ettiğimden dolayı kemoterapilerden sonra birkaç gün kalıp, öyle dönüyorum evime. Neticede kediler olmadan, uykum bölünmeden çok rahat ediyorum.

"BANA İLAÇ, BİTKİ TAVSİYESİ GÖNDERMEYİN"

Paylaşımlardan sonra gördüğüm ilgi, sevgi, alaka beni çok motive etti. Herkesten Allah razı olsun. Sadece bir ricam var. Bana lütfen doktor, ilaç, bitki, vs. tavsiyeleri göndermeyin. Burada aldığım en ileri teknoloji tedavi yöntemleriyle devam edeceğim. Yolladığınız hiçbir şeye de itibar etmem hele ki doktoruma danışmadan asla. Çalışması yapılmamış ilaçlar, bitkiler, vb şeyler çok ters tepebilir. Herkese sonsuz teşekkürler."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!