banner2

Kalp Yarası’nın Ayşe’si Yağmur Tanrısevsin’den olay paylaşım! Cesur pozuyla sosyal medyayı salladı

Kalp Yarası’nın Ayşe’si Yağmur Tanrısevsin sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Cesur pozuyla herkesi etkileyen Yağmur Tanrısevsin sosyal medyayı adeta salladı.

Magazin 18.01.2022, 20:54
Abone ol
Kalp Yarası’nın Ayşe’si Yağmur Tanrısevsin’den olay paylaşım! Cesur pozuyla sosyal medyayı salladı

Kalp Yarası'nda Ferit ve Ayşe karakterlerini canlandıran Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin sosyal medyada sık sık gündem oluyor. Kalp Yarası adlı dizide Ayşe karakterini canlandıran Yağmur Tanrısevsin, 2019 yılında şarkıcı Oğuzhan Koç'tan ayrılmıştı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yağmur Tanrısevsin, cesur pozuyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

KALP YARASI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizinin başrolünde bulunan Ferit, Antakya'nın köklü ailelerinden birinin el üstünde tutulan veliahdıdır. Yağmur Tanrısevsin'in canlandırdığı Ayşe ise İstanbul'da yaşayan, hayatta kendi ayakları üzerinde durabilen ve hayat dolu bir geç kadındır. Ferit'in ailesi, oğullarını kendi tercih ettikleri Varoğlu Ailesi'nin kızı Hande ile evlendirmek ister. Her şey istenildiği gibi devam eder. Ferit ve Hande'nin düğün gecesi gelip çatar. Ancak o gece Ferit'in dünyası başına yıkılır, çünkü genç adam ihanetle sarsılır. Ferit ve Ayşe'nin yolları tesadüf eseri birleşir ve şimdi her ikisinin önünde zorlu bir yol bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!