Kalp Yarası saat kaçta ve ne zaman? Kalp Yarası bu akşam final mi yapıyor?

Kalp Yarası saat kaçta ve ne zaman? Kalp Yarası bu akşam final mi yapıyor? Gibi sorular izleyici tarafından merak konusu oldu. İşte ayrıntılar…

Magazin 31.01.2022, 18:50
Kalp Yarası saat kaçta ve ne zaman? Kalp Yarası bu akşam final mi yapıyor?

Başrollerini Yağmur Tanrısevsin ve Gökhan Alkan'ın paylaştığı Kalp Yarası dizisi, pazartesi akşamlarının ilgiyle izlenen yapımları arasında yer alıyor. Sevilen dizi hakkında; Kalp Yarası saat kaçta ve ne zaman? Kalp Yarası bu akşam final mi yapıyor? gibi sorular merak konusu oldu.

Yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban, senaristliğini Sema Ali Erol'un üstlendiği Kalp Yarası dizisi, ATV'nin iddialı yapımları arasında yer alıyor. Kalp Yarası dizisi, bu akşam saat 20:00’de ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizinin final tarihi bugün değil ancak 32. bölümde final yapacak.

KALP YARASI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kalp Yarası dizisinin oyuncuları ise şöyle; Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!