banner2

Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl, Kadir İnanır yoğun bakımdan çıktı mı? Doktorundan açıklama geldi

Türk sinemasının üsta ismi, 72 yaşındaki Kadir İnanır'ın yoğun bakıma alınmasının ardından sevenleri Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl, Kadir İnanır yoğun bakımdan çıktı mı? şeklindeki soruların cevaplarını merak ediyor. Merak edilen konulara ilişkin İnanır'ın doktorları açıklama yaptı.

Magazin 21.11.2021, 11:41 21.11.2021, 12:45
Abone ol
Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl, Kadir İnanır yoğun bakımdan çıktı mı? Doktorundan açıklama geldi

Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl? Doktorların açıklamasına göre beyinde damar tıkanıklığı şüphesiyle yoğun bakım ünitesine alınan Kadir İnanır'ın sağlık durumu yakından takip ediliyor. 

KADİR İNANIR YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI MI?

Kadir İnanır'ın felç geçirdiği iddialarına karşı da açıklama yapan doktorlar, "Şu anda felçten söz edemeyiz ancak gelişebileceği endişesiyle yakın takip ve tedavi ediyoruz.

Sayın Kadir İnanır'da bir beyin damar tıkanıklığı şüphesiyle takip ediyoruz. Çünkü hocamın da söylediği gibi bu hastalıklarda birkaç gün geçmeden bir şey söylemek mümkün değil. Kendisini takip etmeye devam ediyoruz." ifadesinde bulundu.

kadir

MELTEM CUMBUL DA AÇIKLAMA YAPTI

Ünlü oyuncu Meltem Cumbul da Twitter hesabından Kadir İnanır'ın durumu hakkında şu paylaşımda bulundu; "Kadir İnanır'ın herhangi bir hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Durumu stabil olmakla birlikte yalnızca tedbir amaçlı olarak doktorlar tarafından müşahade altında tutulmaktadır. Yanıltıcı bilgilendirmelere itibar edilmemesi kendisi ve ailesinin ricasıdır."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!