banner2

Kadir Doğulu kimdir, kaç yaşındadır?

Kadir Doğulu kimdir, kaç yaşındadır ve oynadığı diziler nelerdir? Ünlü oyuncu Kadir Doğulu hakkında tüm merak edilenler haberimizin detaylarında...

Magazin 08.08.2021, 22:21 09.08.2021, 04:54
Abone ol
Kadir Doğulu kimdir, kaç yaşındadır?

Tam ismi Abdülkadir Doğulu olan ünlü oyuncu 19 Nisan 1982 yılında Mersin'de dünyaya geldi. Adını moda ve müzik dünyasından sıkça duyduğumuz Kemal Doğulu ile birlikte toplam beş kardeşler. İlköğretim ve lise eğitimini Mersin'de tamamladıktan sonra İstanbul'da Okan Üniversitesi'nde Gastronomi eğitimi aldı.

FATİH HARBİYE DİZİSİYLE EN EN BÜYÜK ÇIKIŞINI YAPTI

Kadir Doğulu, ünlü şarkıcı Hande Yener ile sevgili olduğu dönemde Yener'in Romeo isimli klibinde rol aldı. 2010 Yılında başlayan Küçük Sırlar isimli dizideki rolü ile tanımaya başladığımız Kadir Doğulu, 2011 yılında Pis Yedili ile izleyici karşısına çıktı. Doğulu 2013 yılında en büyük çıkışını Fatih Harbiye dizisinde başrolü Neslihan Atagül ve Yunus Emre Yıldırımer ile paylaştığı Macit rolüyle yaptı. Ünlü oyuncu ''Bir Hikayem Var'' isimli filmde ilk sinema performasını sergiledi.

KADİR DOĞULU NESLİHAN ATAGÜL İLE DÜNYAEVİNE GİRDİ

Ünlü oyuncu Fatih Harbiye dizisinde başrolü paylaştığı Neslihan Atagül ile beraberliğinin ikinci yılında dünyaevine girdi. Kanlıca'da yapılan törenle 8 Temmuz 2016 tarihinde birlikteliğini taçlandıran çift evliliğini sürdürüyor. Çiftin sosyal medya paylaşımları çok sayıda beğeni alıyor.

KADİR DOĞULU'NUN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

Küçük Sırlar

Pis Yedili (Bayrampaşalı)

Fatih Harbiye (Macit)

Muhteşem Yüzyıl Kösem (Mehmet Giray Han)

Bana Sevmeyi Anlat (Alper)

Babamın Günahları (Ozan)

Jet Sosyete

Vuslat (Aziz Korkmazer)

Aşkın Tarifi (Fırat Karasu)

Bir Hikayem Var

KADİR DOĞULU'NUN SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Twitter: @kadirdogulu

Instagram: kadirdogulu

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!