Johnny Depp'in eski karısı mahkeme salonunda kokain çekti! Amber Heard'den olay görüntü...

Film yıldızı kocasını kendisine şiddet uygulamak ve uyuşturucu bağımlısı olmakla suçlayan Amber Heard, duruşma sırasında öyle bir şey yaptı ki bir anda magazin dünyasının gündemine oturdu.

Magazin 06.05.2022, 18:34
Johnny Depp'in eski karısı mahkeme salonunda kokain çekti! Amber Heard'den olay görüntü...

Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp ile eski karısı Amber Heard'ün hukuk mücadelesi devam ediyor. ABD'nin Virginia eyaletindeki Fairfax Country'de görülen davanın duruşmasında ifade veren Amber Heard, eski kocasının bir uyuşturucu bağımlısı olduğunu, zaman zaman sandalyede ya da koltukta otururken kendinden geçip uykuya daldığını söyledi. 

Johnny Depp'ten zaman zaman şiddet gördüğünü söyleyen Amber Heard, kocası tarafından taciz edildiğini, hatta Depp'in bir keresinde viski şişesini cinsel taciz için kullandığını ileri sürdü. Karşılıklı ifadeler ve ikilinin şiddetli geçimsizliğine ilişkin görgü tanıklarının beyanları devam ederken mahkeme salonunda Amber Heard'ün yaptığı hareket bir anda magazin dünyasının gündemine oturdu.

KOKAİN Mİ ÇEKİYOR?

Beyaz bir kağıt mendili burnuna doğru götürerek mendilden bir şeyler çektiği görülen Heard'ün duruşma esnasında kokain çektiği iddia edildi. Johnny Depp'i kendisine şiddet uygulamak ve uyuşturucu bağımlısı olmakla suçlayan Heard'ün mahkeme salonunda 'burnunu silme' pozu altında uyuşturucu kullanması onbinlerce kez paylaşıldı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!