Johnny Depp ile ilgili flaş gelişme! Karayip Korsanları'na mı dönüyor?

Amber Heard ile olaylı bir boşanma süreci geçiren ve hakkında 'şiddet' ve 'cinsel istismar' iddiaları nedeniyle 4 yıl önce 'Karayip Korsanları' serisinden çıkarılan Johnny Depp cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Eski eşi Amber Heard ile karşılıklı açtıkları iftira davasını kazanan Johnny Depp'in Karayip Korsanlarına dönmesi için yapımcının yeniden teklif götürdüğü iddia edildi.

Magazin 28.06.2022, 14:48 28.06.2022, 15:08
Abone ol
Johnny Depp ile ilgili flaş gelişme! Karayip Korsanları'na mı dönüyor?

Tüm dünyanın yakından takip ettiği Johhny Depp ile Amber Heard'ın karşılıklı olarak açtığı "iftira" davası 1 Haziran'da sonuçlandı.

DAVAYI JOHNY DEEP KAZANDI

Johhny Depp'i haklı bulan jüri Amber Heard'ün eski eşine 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar vermişti. Johnny Depp, davanın sonuçlanmasının ardından "Jüri bana hayatımı geri verdi, müteşekkirim." demişti.

Heard'ün 'şiddet' ve 'cinsel istismar' iddialarında bulunmasının ardından Depp, en başından beri yer aldığı Karayip Korsanları serisinden çıkarılmıştı. Ancak yaşanan bir gelişme ünlü aktörün hayranlarını heyecanlandırdı.

'KAPTAN JACK SPARROW' İÇİN TEKLİF TE BULUNULDU

İngiliz ve ABD basınında yer alan haberlere göre; Johnny Depp'i 'Karayip Korsanları'nın kadrosundan çıkaran yapım şirketi şimdi de 'Kaptan Jack Sparrow' karakterini canlandırması için aktöre bir teklifte bulundu. Yine aynı iddialara göre; Depp'e rol için teklif edilen ücret 300 milyon dolar. Hatta yapım şirketinden bir kaynağın, "Umarım Johnny Depp bizi affeder." dediği de ileri sürüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!