banner2

Johnny Depp-Amber Heard davasında her şeyi değiştirecek ifade! Polis memuru ve psikolog gerçeği açıkladı

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki dava devam ediyor. Dün yapılan duruşmada yeni bir gelişme yaşandı. İkilinin bir kavgası sonrası eve giden polis memurunun ifadesine başvuruldu.

Magazin 27.04.2022, 16:18 27.04.2022, 16:37
Abone ol
Johnny Depp-Amber Heard davasında her şeyi değiştirecek ifade! Polis memuru ve psikolog gerçeği açıkladı

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki dava devam ediyor. Bir dönem "Hollywood'un gözde çifti" olarak görülen ikili arasındaki dava dünyanın gündeminde yer alıyor. Dün görülen duruşmada Depp ve Heard arasında geçen bir kavganın ardından eve giden Los Angeles polisinin ifadesine başvuruldu. 

"OLAY YERİNDE ŞİDDET KANITI GÖRMEDİM"

Melissa Saenz, mahkeme salonunda yaptığı açıklamada dikkat çeken ifadeler kullandı. Çiftin son büyük kavgası olarak bilinen 21 Mayıs 2016 tarihinde olay yerine giden polis memuru, "Ben Amber Heard’ü bir aile içi şiddet kurbanı olarak tanımlayamam" dedi. Heard'ün vücudunda herhangi bir yara olmadığının altını çizen Saenz, "Olay yerinde herhangi bir kanıt, kırılmış cam parçaları ya da hasar görmüş ev eşyaları görmedim" ifadelerini kullandı.

Saenz, Heard'ün yüzündeki kızarıklıklarla ilgili "Heard ağlıyordu, gözleri kıpkırmızıydı ve benimle göz teması kurmuyordu. Bir cep telefonu böyle bir iz bırakmış olmaz." dedi.

KİŞİLİK BOZUKLUĞU VAR

Davayı inceleyen Psikolog Shannon Curry'den de davayı etkileyecek açıklamalar geldi. Curry, Heard'ün 'Bordeline Kişilik Bozukluğu' olduğunu ve kurban rolü oynadığını söyledi. Hastalığın Amber Heard'ün şiddet eğilimli olmasına neden olduğu düşünülüyor.

Psikolog, bu hastalığın kişinin hem partnerine hem kendisine zarar vermesine neden olduğunu belirtti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!