İzzet Yıldızhan’dan çarpıcı açıklama! Hukuki süreci başlattım…

Ünlü sanatçı İzzet Yıldızhan, "Sahne adabı denilen bir gerçek var. Külotla da sahneye çıkmasınlar" diyerek bazı sanatçılara gönderme yapmıştı. Sosyal medyada hakaretlere maruz kalan Yıldızhan, sessizliğini bozdu.

Magazin 14.01.2022, 19:23
İzzet Yıldızhan’dan çarpıcı açıklama! Hukuki süreci başlattım…

İzzet Yıldızhan "Şahsıma ve aileme hakaret edenler hakkında hukuki süreç başlatıldı" diyen ünlü sanatçı, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'e seslendi. Gülşen ve Hadise'nin sahne kostümlerinin çok konuşulmasıyla ilgili konuşan İzzet Yıldızhan, "Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Sahneye külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Sahne adabı denilen bir gerçek var" şeklinde konuşmuştu.

ÜNLÜ SANATÇI YILDIZHAN, RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN'E SESLENDİ

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yıldızhan, "Bazı kadın meslektaşlarımın sahne kostümlerine ilişkin hakaret içermeyen görüşlerimi paylaşmıştım. Ancak bazı TV kanallarında mesleği gazetecilik olmayan kişilerin fütursuz ve mesnetsiz suçlamalarına maruz kaldım. Reyting uğruna kamuoyunu yanıltmaya çalıştılar. Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım. Bu konuda şahsıma ve aileme yönelik hakaret ve aşağılama içeren haber ve yorumlara karşı hukuki süreci başlattığımı söylemek isterim" diye konuştu.

"GAZETECİLİK BU MU?"

Sözlerini sürdüren Yıldızhan, "RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ve değerli üyelerine sesleniyorum. Kimse, insanlara kolayca bu kadar hakaret etmemeli. Benim aileme ve anneme hakaret ediyorlar. Ailem çok sıkıldı ve üzüldü. Gazetecilik bu mu? Benim hakkımı savunmanız gerekiyor. Lütfen gereğini yapın Sayın RTÜK Başkanı ve değerli üyeleri..." açıklamalarını yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!