banner2

Ivana Sert'ten şaşırtan çocuk açıklaması: 10 tane veririm

Geçtiğimiz yıl Sezer Demirci ile nikah masasına oturan Ivana Sert, geçtiğimiz günlerde bir ödül töreninde görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden ünlü modacı, yeniden çocuk sahibi olmak istediğini dile getirdi.

Magazin 02.03.2022, 14:46 02.03.2022, 15:09
Abone ol
Ivana Sert'ten şaşırtan çocuk açıklaması: 10 tane veririm

Best Of Europe Awards ödül töreni, geçtiğimiz akşam Çırağan Sarayı'nda düzenlendi. Ödül törenine katılan ve 'Yılın En Stil Kadını' ödülüne layık görülen Ivana Sert, törende basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ünlü modacının "Yeniden çocuk sahibi olmak ister misiniz?" sorusuna verdiği yanıt dikkat çekti.

"PARAMI AKILLICA HARCIYORUM"

Marka takıntısı olmadığını söyleyen Sert, "Kıyafetlerimi kendim dikiyorum, hiçbir zaman büyük paralar harcamadım. Ben akıllı davranıyorum, paramı akıllı harcıyorum. Gayrimenkul gibi yatırımlar yapıyorum. Şık olmak ve zengin olmaya gerek yok, ben pazardan giyiniyorum. Alışveriş de yapıyorum, ikinci el markalar da kullanıyorum. Tek hobim ayakkabı; güzel olması deri olması gerek. Suni deri sağlıklı olmadığı için ayaklar önemli, kıymetini yaşlanınca anlıyoruz" diye konuştu.

"SEZER'E 10 TANE ÇOCUK VERİRİM"

Yeniden çocuk sahibi olup olmadığı sorusuna yanıt veren ünlü modacı, "Ben Sezer'e 10 tane çocuk veririm. Seviyorum kocamı... Onunla beraber güzel bir anne-baba olabiliriz diye düşünüyorum. Bu dünya biraz karışık, yarın ne olacak bilmiyorum. Belli değil... Bu dönemde savaş var, ekonomik durumlar var, her şey var. Virüsler, pandemiler... Bilemiyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!