Işın Karaca'dan Gülşen'in sahne pozuna olay yaratacak yorum! 'Çoğumuz bu pozları..'

Şarkıcı Gülşen, sahnede giydiği kostümlerle sıkça adından söz ettiriyor. Şarkıcının Ankara'daki konserinin ardından Instagram hesabından paylaştığı pozlar gündem oldu. Işın Karaca'dan o pozlara çok konuşulacak bir yorum geldi.

Magazin 14.01.2022, 11:43 14.01.2022, 11:59
Abone ol
Işın Karaca'dan Gülşen'in sahne pozuna olay yaratacak yorum! 'Çoğumuz bu pozları..'

Gülşen, sahnede giydiği cesur kostümleriyle konuşulmaya devam ediyor. Önceki gün Ankara'da sevenleriyle buluşan şarkıcı, bacak dekolteli kıyafetiyle olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Gülşen'in iddialı pozlarına Işın Karaca'dan yorum geldi.

"BU POZLAR FENA OLAY"

Işın Karaca, "Ay bize ne. Ne giyer ne giymez. Anlayışı bu, kendini böyle göstermek istiyor. Sana ne! Bana ne! Ama bu pozlar fena olay. Yemin ediyorum fotoğraf çekiminde bile çoğumuz bu pozları veremeyiz. Kızcağız bir de şarkı söylerken yapıyor poz işini, vallahi bravo" ifadelerini kullandı.

"KÜLOTLA SAHNEYE ÇIKMASINLAR" POLEMİĞİ

Geçtiğimiz günlerde İzzet Yıldızhan, sahnede iddialı kıyafet giyen sanatçıları isim vermeden eleştirmişti. Yıldızhan, "Sahneye mayoyla, külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum" demişti. Şarkıcının o ifadeleri yeni bir tartışma başlatmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!