İrem Derici'yi ikinci kez aldattığı iddia edilmişti! Cem Belevi sessizliğini bozdu, her şeyi anlattı 'Ben kendisini çok sevdim'

Cem Belevi'nin İrem Derici'yi ikinci kez aldattığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İrem Derici'nin açıklamaları olay yaratırken, Cem Belevi iddialar hakkında ilk kez konuştu. Şarkıcı, "Onu ne öfkelendirdi bilmiyorum" dedi.

Magazin 10.05.2022, 12:09 10.05.2022, 13:25
Abone ol
İrem Derici'yi ikinci kez aldattığı iddia edilmişti! Cem Belevi sessizliğini bozdu, her şeyi anlattı 'Ben kendisini çok sevdim'

İrem Derici, geçtiğimiz yaz aylarında Cem Belevi ile aşk yaşamaya başlamış, ikili kısa süre sonra yollarını ayırmıştı. Şarkıcı, katıldığı programda "3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar" ifadelerini kullanmıştı.

Belevi konuyla ilgili açıklama yapmazken, İrem Derici'ye 96 gül göndererek gönlünü almıştı. Çift, barışmanın ardından Hollanda'da tatile çıkmış, o anları takipçileriyle paylaşmıştı.

"ÇEYREK POPÇU, SEFİL"

Derici ve Belevi, geçtiğimiz gün bir kez daha ihanet iddialarıyla gündeme geldi. Cem Belevi'nin model Nergis Nesrullayeva ile yasak aşk yaşadığı öne sürüldü. İhaneti öğrenen İrem Derici, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler." ifadelerini kullandı.

"İLİŞKİMİZİ ÇOK ÖNCE NOKTALADIK"

Yaşananların ardından Cem Belevi'nin tepkisi merak edilirken, şarkıcıdan konuyla ilgili açıklama geldi. Belevi, şöyle konuştu:

"Aslında biz sizin zannettiğinizden daha önce ilişkimizi noktaladık. Fakat bunu istemedi paylaşmak kendisi benden rica etti özel bir sebebi var. Bende kalacak. Karşımda bir kadın var her şeyden önce çok değerli bir meslektaşım var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz ilişki yaşıyoruz, inişli çıkışlı. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum.

"ASLA ALDATMADIM"

Yok aldatma, yok başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim içim çok rahat."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!