banner2

İrem Derici hayranlarını korkuttu! 'Şerefsiz cirit atıyor' dedi, sosyal medyadan duyurdu

Ömer Gülşen'le yeni bir aşka yelken açan İrem Derici'den kötü haber geldi. Şarkıcı, koronavirüse yakalandığını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

Magazin 07.08.2022, 22:14 07.08.2022, 22:30
Abone ol
İrem Derici hayranlarını korkuttu! 'Şerefsiz cirit atıyor' dedi, sosyal medyadan duyurdu

Cem Belevi tarafından ihanete uğrayan ve açıklamalarıyla çok konuşulan İrem Derici, şimdilerde oyuncu ve otel sahibi olan Ömer Gülşen ile yeni bir aşka yelken açtı. Özel hayatıyla sıkça adından söz ettiren Derici'den kötü haber geldi. Şarkıcı, ikinci kez koronavirüse yakalandığını duyurdu.

COVİD OLDU, KONSERLERİ İPTAL EDİLDİ

Instagram hesabından paylaşım yapan İrem Derici, konserlerinin de iptal olduğunu belirtti. Derici, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Arkadaşlar selam herkese, anca yazacak gücü buluyorum kendimde. Dünkü Avcılar Sevim Alan konserimiz ve bugünkü Konya Karaman konserlerimiz covid olmam nedeniyle iptal edildi. Dün hastanedeydim ama bugün evdeyim. Hızlıca kendime gelip konserlere devam edeceğim. 

"ŞEREFSİZ VİRÜS CİRİT ATIYOR"

Şerefsiz virüs yine cirit atıyor. Sizlerle buluşamadığım için çok üzgünüm, büyük bir hevesle bekliyordum iki konseri de.. Dünyanın en güçlü kadınları listesinde zirveyi zorladığım için 2-3 güne ayaklanırım en geç biliyorsunuz. Herkesi öpüyorum, kendinize çok dikkat edin. Beton ama Covid Derici"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!