İrem Derici'den Safiye Soyman'a zehir zemberek sözler! 'Saçını yolacağım' dedi, ateş püskürdü

Safiye Soyman'ın çapkınlık açıklaması tartışmalara neden oldu. Geçtiğimiz günlerde Cem Belevi tarafından ihanete uğradığı ortaya çıkan İrem Derici, Safiye Soyman'ı hedef aldı. Derici, "Saçını yolasım geldi" dedi.

Magazin 26.05.2022, 16:09 26.05.2022, 16:30
Abone ol
İrem Derici'den Safiye Soyman'a zehir zemberek sözler! 'Saçını yolacağım' dedi, ateş püskürdü

Şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz haftalarda ihanete uğradığını açıklamış, sosyal medya paylaşımları olay yaratmıştı. Konser maratonuna devam eden Derici, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Derici'ye Safiye Soyman'ın çapkınlık açıklamaları soruldu. Ünlü şarkıcı, Soyman'ın açıklamalarına çok konuşulacak bir yanıt verdi.

"SAFİYE ABLA KENDİNE GEL"

Soyman "Benim haberim olmadan çapkınlık yapıyorsa yapıyor ama bana hissettirmesin. Her erkek yapıyordur, her şey kadında bitiyor" ifadelerini kullanmıştı. İrem Derici, söz konusu açıklamayla ilgili şöyle konuştu:

"Manyak mısınız be kadınlar? Tabii bu söylemlere katılmıyorum. Böyle saçmalık olabilir mi? Safiye ablamı çok severim ama valla saçını yolasım geldi. Ne gereksiz gereksiz açıklamalar böyle. Ne demek 'Erkek yapsın, kadın yapmasın' falan. Kendinize gelin abi. Onlar istediği açıklamayı yapabilirler ama ben bu tarz olayları affetmiyorum. Bu kalp oyuncak değil. Kırılsın, yapıştır, eskisi gibi olmuyor ki. Safiye ablacım lütfen kendimize gelelim. Erkek yakışıklıysa bakılmaz mı? Bakılır ama yanında kadın var, bakmamak lazım. Etik, ahlak... Düşünsenize ahlakı artık ben savunur hale geldim." 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!