banner2

Instagram hesabı hacklenmiş, ismi 'metres' olarak değiştirilmişti! Gülşah Saraçoğlu'ndan ilk açıklama geldi

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu'nun Instagram hesabu hacklendi. Ünlü modacının isminin 'metres_Gülşah' olarak değiştirilmesi herkesi şoke etti. Hesabını kurtaran modacıdan ilk açıklama geldi.

Magazin 26.10.2022, 01:18 26.10.2022, 01:33
Abone ol
Instagram hesabı hacklenmiş, ismi 'metres' olarak değiştirilmişti! Gülşah Saraçoğlu'ndan ilk açıklama geldi

Doya Doya Moda yarışmasında jüri koltuğuna oturan Gülşah Saraçoğlu, yarışmadaki tartışmalarla ve özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Sosyal medya hesabını aktif kullanan modacı, bugün hesabının çalınmasıyla büyük bir şok yaşadı. Hesabı hackleyenler, modacının kullanıcı adını 'metres_Gülşah' olarak değiştirdi. 

İsim değişikliğini gören kullanıcılar şaşkınlığını gizleyemezken, olay sosyal medyada gündem oldu.

"İLGİLİ KİŞİ TESPİT EDİLDİ"

Hesabını kurtaran Gülşah Saraçoğlu, Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü modacı, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Ben çekimdeyken hesabım hacklenip kullanıcı adım değiştirilmiştir. Hesabım @mekjoy ekibi tarafından kurtarılmıştır. Kısa bir zaman sonra da kullanıcı adım eskisi gibi hesabımda yer alacaktır. Değerli avukatım tarafından gecenin bu saatinde suç duyurusunda bulunulmuş ve ilgili kişi tespit edilmiştir. Gereği yapılacaktır. Arayan yazan ne çok sevenim varmış hepinize çok teşekkür ederim.

"YASAL İŞLEM BAŞLATILACAK"

Hesabımın ele geçirilmesinden sonra kullanıcı adımın değişmesiyle birlikte şahsıma gerek sosyal medyadan gerekse başka mecralardan yapılan hakaretle alakalı tüm mesajlar tek tek incelenmiş olup, suç teşkil edenler ve mesaj sahipleri hakkında Cumhuriyet Savcılıkları nezdinde yasal işlem başlatılmıştır."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!