İmparator borç batağında! İbrahim Tatlıses ile Şivan Perver mahkemelik oldu, haciz belgeleri ortaya çıktı

Son günlerde oğlu Ahmet Tatlıses ile yaşadığı gerilimle gündeme gelen İbrahim Tatlıses, şoke eden bir iddiayla konuşuluyor. Onur Akay, İmparator lakaplı sanatçının milyonlarca lira borcu olduğunu öne sürdü. Tatlıses'in Şivan Perwer ile de mahkemelik olduğu iddia edildi.

Magazin 01.08.2022, 21:22 01.08.2022, 21:47
Abone ol
İmparator borç batağında! İbrahim Tatlıses ile Şivan Perver mahkemelik oldu, haciz belgeleri ortaya çıktı

İbrahim Tatlıses ile oğlu Ahmet Tatlıses geçtiğimiz haftalarda mahkemelik olmuş, sanatçının mallarına şerh konulmuştu. Daha sonra Tatlıses'in eski eşi Adalet Sara da türkücünün kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle şikayette bulunmuştu. Ailesiyle yaşadığı gerilimle gündemden düşmeyen Tatlıses'le ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. 

Ses sanatçısı Onur Akay, İbrahim Tatlıses'in milyonlarca lira borcu olduğunu belirterek haciz belgelerini yayınladı. 

"DEVLETE 120 MİLYON TL BORCU VAR"

Onur Akay, diğer yandan İbrahim Tatlıses'in türkücü Şivan Perwer'e de borcu olduğunu, Perwer'in Tatlıses'i icraya verdiğini öne sürdü. Akay, şu ifadeleri kullandı:

"Birçok alanda yatırımı olan ve çoğunda büyük zararlar eden İbrahim Tatlıses’in ayrıca şirketlerinin, kebap salonlarının elektrik, doğalgaza da borçları bulunuyor.Yani devlete 120 milyon TL borcu olduğunu öğrendim. Bu borçları yüzünden tüm mal varlıklarına haciz konulan Tatlıses'in, Kürt kökenli sanatçı Şivan Perwer’le de mahkemelik olduğunu da öğrendim.

Perwer, 2014 yılında İbrahim Tatlıses'e karşı açtığı telif davasını kazanmış. Ancak telif davasını kazanmasına rağmen Perwer'e, İbrahim Bey tarafından hiç bir ödeme yapılmamış. Bunun üzerine de Şivan Perwer’in avukatları da İbrahim Tatlıses’i icraya vermiş.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!