banner2

İlayda Şeker ve İsmail Balaban evleniyor mu?

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile İlayda Şeker birlikteliklerine devam ediyor. İlayda Şeker, Instagram'da yaptığı paylaşımda evlilik sinyali verdi.

Magazin 20.11.2021, 14:43 20.11.2021, 15:34
Abone ol
İlayda Şeker ve İsmail Balaban evleniyor mu?

Survivor 2021 yarışmasında annesiyle görüştükten sonra nişanlısı ile ayrılmasıyla gündem olan İsmail Balaban, aynı dönem yarıştığı İlayda Şeker ile aşk yaşıyor. Başlangıçta ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan çift artık birlikteliklerini gizlemiyor.

Magazin gündeminde sık sık kendilerine yer bulan ikilinin sosyal medyada bir fotoğrafı evlilik teklifi iddialarına neden olmuştu. Şeker'in parmağındaki tektaş, takipçilerinin dikkatini çekmişti.

EVLİLİK SİNYALİ

İlayda Şeker, 250 binden fazla takipçisi olan Instagram hesabı üzerinden soru-cevap etkinliği gerçekleştirdi. Balaban'ın memleketi Antalya'ya sık sık giden İlayda, "Düğün ne zaman?" sorusuna "Arkadaşlar bilmiyorum farkında mısınız? Ben Antalya'da yaşıyorum. Sizce neden?" yanıtını verdi.

Diğer yandan İlayda'nın "Beş yıl sonra kendini nerede görüyorsun?" sorusuna "Elmalı, Akçay'da görüyorum" yanıtını vermesi evlilik söylentilerini güçlendirdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!