İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak evliliğe ilk adımını attı! Tatlıses'in damadına tepkisi olay yarattı

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, bir süredir Levent Dörter ile birlikteydi. Çıtak ve Dörter dün sade bir törenle nişanlandı. Çiftin nişan yüzüklerini İbrahim Tatlıses taktı.

Magazin 17.05.2022, 13:33 18.05.2022, 16:00
Abone ol

'İmparator' lakaplı İbrahim Tatlıses'in yıllar önce Dilan Çıtak isimli bir kızı olduğu ortaya çıkmıştı. 7 yıldır müzisyen Levent Dörter ile aşk yaşayan Çıtak, dün akşam sevgilisiyle nişanlandı. 

Çift, dün akşam sadece yakınlarının katıldığı bir törenle nişanlandı. İbrahim Tatlıses kızının nişan yüzüklerini kendisi taktı. Törenden paylaşılan görüntülerde Dilan Çıtak'ın saçları ve İbrahim Tatlıses'in tavrı çok konuşuldu. 

Çıtak'ın gür ve kıvırcık saçlarına yaptırdığı at kuyruğu modeli sosyal medyada alay konusu oldu. Kullanıcılar, saç modeliyle ilgili "Çalı süpürgesi" benzetmesi yaptı.  Diğer yandan İbrahim Tatlıses'in kurdeleyi kestikten sonra kızı Dilan'a elini öptürürken, damadı Levent Dörter'i geri çevirmesi gözlerden kaçmadı.

"İBRAHİM TATLISES'TEN KIZ İSTEMEK ZORDU"

Törenin ardından basın mensuplarıyla konuşan Dilan Çıtak, "Düğün gibi nişan oldu. Çok fazla hayal kurduk, pandemi girdi araya. Bütün sevdiklerimiz yanımızda olsun, babamla barışalım... Annem, anneannem ve benim Cem babam eksik ama inşallah eylül ayında hep beraber olacağız." ifadelerini kullandı.

Levent Dörter ise "İbrahim Tatlıses'ten kız istemenin zorlukları vardı ama beni evladı gibi sevdi. O zorlukları aştım." diye konuştu.

"LEVENT ÇOK DÜZGÜN BİRİ"

Mutluluğunu dile getiren İbrahim Tatlıses,  "Levent de çok düzgün ve terbiyeli bir çocuk. Ben de bir baba olarak elimden ne geliyorsa yapacağım tabii ki. Düğünde görüşürüz." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!