İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı riskli bir ameliyat geçirmişti... Adalet Sara'dan oğlunun sağlık durumu hakkında açıklama

İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Sara'dan olan büyük oğlu Ahmet Tatlı, beyin ameliyatı geçirmişti. Annesi Adalet Sara, sosyal medyadan oğlunun sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Magazin 17.01.2022, 17:18 17.01.2022, 17:27
Abone ol
İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı riskli bir ameliyat geçirmişti... Adalet Sara'dan oğlunun sağlık durumu hakkında açıklama

İbrahim Tatlıses'in Adalet Sara'dan olan büyük oğlunun sağlık sorunlarıyla mücadele ettiği ve beyin ameliyatı geçirdiği öğrenilmişti. Tatlı'yı ilk ziyaret edenlerden bir de kardeşi İdo Tatlıses olmuştu. Anne Adalet Sara, sosyal medyadan oğlunun sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

"DUA EDENLERE TEŞEKKÜR EDERİM"

Adalet Sara, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Malumunuz üzere oğlum Ahmet riskli bir beyin ameliyatı geçirdi. Tedavisi devam etmekte. Bu zorlu süreçte tüm gayretleri ile yanımızda olan doktorlara, hastane çalışanlarına, bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan dua eden, adına sadakalar veren, şükür kurbanları kestiren, uzaktan ve yakından yanımızda olan akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, talebelerimize, DM'den SMS'den yorumdan dua eden telefonla arayan tüm kardeşlerimize ilgi ve akalarından dolayı teşekkür ederim."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!