İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal'dan yürekleri sızlatan paylaşım! 'Anlamsız 5 yıl...'

2017 yılında beyin kanaması geçirdikten sonra hayatını kaybeden İbrahim Erkal, vefatının beşinci yıl dönümünde ailesi ve sevenleri tarafından unutulmadı. Sanatçının eşi Filiz Erkal, duygulandıran bir paylaşımda bulundu.

Magazin 11.05.2022, 15:27 11.05.2022, 15:45
Abone ol
İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal'dan yürekleri sızlatan paylaşım! 'Anlamsız 5 yıl...'

"Sen Aldırma", "Canısı", "Unutmayacağım" gibi şarkılara imza atan İbrahim Erkal, 2017'de beyin kanaması geçirmiş ve hayatını kaybetmişti. Usta sanatçı, 5. vefat yıl dönümünde ailesi ve hayranları tarafından anılıyor.

Erkal'ın 2003 yılında evlendiği Filiz Erkal, eşinin ölümünün beşinci yılında sosyal medyada duygusal bir paylaşım yaptı. 

Erkal'ın fotoğrafını paylaşan Filiz Erkal, "Sensiz geçen anlamsız beş yıl...Sadece özlem... Mekanın cennet olsun, nurlarda uyu canım sevgilim" notunu yazdı.

"GERİ GELECEKMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUM"

Filiz Erkal, katıldığı bir televizyon programında "Bana hep bir yere gitmiş de gelecekmiş gibi geliyor. Hâlâ o duygu içerisindeyim. Biraz da bebeğimin olması beni oyaladı. Allah sanki kızım Elif Su’yu bana bir teselli, bir uğraş gibi gönderdi. Eşim komaya girdiğinde bebeğim 12 günlüktü, vefat ettiğinde de 43 günlüktü." diye konuşmuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!