banner2

Hülya Avşar'dan Will Smith'in tokadına tartışma yaratacak yorum: Sevgilim yapsa hoşuma giderdi

Hülya Avşar, ünlü aktör Will Smith'in, Oscar ödül töreninde sunucu Chris Rock'a tokat atması hakkında ''Benim erkek arkadaşım böyle bir şey yapsa hoşuma giderdi ama şiddetin her türlüsü kötü. Ama karısının hoşuna gitmiştir bence" şeklinde yorumda bulundu.

Magazin 31.03.2022, 09:36 31.03.2022, 10:01
Abone ol
Hülya Avşar'dan Will Smith'in tokadına tartışma yaratacak yorum: Sevgilim yapsa hoşuma giderdi

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, adının aşk dedikodularına karıştığı Cemal Güzelci ile geçtiğimiz gece Tarabya'da objektiflere takıldı. Muhabirlerin özel hayatıyla ilgili sorduğu sorulara içtenlikle yanıt veren Hülya Avşar, ünlü aktör Will Smith'in Oscar töreninde attığı tokatla ilgili de yorum yaptı.

'BİZ DAHA ÇOK GÖRECEKSİNİZ'

58 yaşındaki Hülya Avşar, muhabirlerin ''Cemal Bey’i gördük, sorular da sorduk ama cevap vermedi. Siz neler söylemek istersiniz?'' sorusuna ''Herkes her yerde oturabilir, daha da çok görebilirsiniz bizi ahbabız sonuçta. Sevgiliysek çıkar el ele gezeriz, hayatımda kimseye hesap vermedim. Olursa da zaten söylerim zaten, şu anlık arkadaşım ama kısmet. Bizi daha çok göreceksiniz" şeklinde yanıt verdi.

'NİYE YAPTI ACABA?'

Hülya Avşar, ünlü aktör Will Smith'in Oscar töreninde attığı tokatla ilgili konuşurken şu yorumu yaptı; ''Nasıl çaktı bilmiyorum, niye yaptı acaba? Tabii ki şiddet kötü bir şey. Smith’in eşinin bizim gelenek ve göreneklerine uymayan konuşmalar yapmasını ama onların sıkıntı değil de bu lafların sıkıntı olmasını garipsedim.''

'SEVGİLİM YAPSA HOŞUMA GİDERDİ'

'Benim erkek arkadaşım böyle bir şey yapsa hoşuma giderdi' diyen Hülya Avşar, ''Sunucu olan Chris Rock, büyük bir asalet gösterdi bence. Sunucunun yerine olsam ben de bir tane çakardım ona. Eğer ki bana birisi böyle yapıyorsa ben de bir erkek olarak Smith’e tokat çakardım. Benim erkek arkadaşım böyle bir şey yapsa hoşuma giderdi ama şiddetin her türlüsü kötü. Ama karısının hoşuna gitmiştir bence" ifadelerini kulalndı.

WILL SMITH'İN TOKATI OLAY OLMUŞTU

Ünlü aktör Will Smith'in Oscar töreninde eşinin kazıttığı saçlarıyla dalga geçen sunucu Cris Rock'a attığı tokat dünya basınında geniş yankı uyandırmıştı. Will Smith, daha sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ünlü komedyenden özür dilemişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!