banner2

Hilal Altınbilek ve Metin Hara'dan evlilik sinyali! Aileler tanıştı

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek, sevgilisi Metin Hara ile Bebek'te görüntülendi. Ünlü çift, evlilik sorularına yanıt verdi.

Magazin 14.12.2021, 09:34 14.12.2021, 10:01
Abone ol
Hilal Altınbilek ve Metin Hara'dan evlilik sinyali! Aileler tanıştı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yıldızı Hilal Altınbilek ve bir dönem Adriana Lima ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Metin Hara yaz aylarında aşk yaşamaya başlamıştı. Temmuz ayında Bozcaada'da tatile çıkan ikili, sarmaş dolaş görüntülenmişti.

Aşkları dolu dizgin devam eden çift, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Sahilde köpekleriyle yürüyüş yapan ikili, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

AİLELER TANIŞTI

Basın mensuplarının "Evlilik düşünüyor musunuz? Aileler tanıştı mı?" sorusuna 39 yaşındaki Hara, "Evet tanıştı, merak etmeyin" yanıtını verdi. Güzel oyuncu ile Metin Hara'nın yakın zamanda evlilik için adım atacağı ve nikah masasına oturacakları konuşuluyor.

Diğer yandan geçtiğimiz haftalarda Yasemin Sakallıoğlu'nun gösterisinin ardından konuşan Hara, "Yeni yıl için bir planım var. Sürpriz bir şekilde girebiliriz" ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklama akıllara "Yeni yılda evlilik teklifi mi geliyor?" sorusunu getirmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!