DOLAR
12.88 4.11
EURO
14.54 3.81
ALTIN
738.87 3.64
BIST
1,808.79 1.82

Hazal Kaya'dan şaşırtan çıkış: Her şeyi yakarım!

Misafir dizisiyle ekranlara geri dönen Hazal Kaya, konuk olduğu programda samimi itiraflarda bulundu. Ali Atay'a aşık olduğunu dile getiren oyuncu, 'Feci koca köylüyüm' dedi.

Magazin 25.11.2021, 13:07 25.11.2021, 13:20
Hazal Kaya'dan şaşırtan çıkış: Her şeyi yakarım!

Oğlu Fikret Ali'ye hamile kaldıktan sonra ekranlara ara veren Hazal Kaya, yeniden iddialı bir dönüş yaptı. Misafir dizisinde Gece karakterini canlandıran oyuncu, İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu.

"NAZARA KARŞI HER ŞEYİ YAKARIM"

Birçok batıl inancı olduğunu söyleyen Kaya, "O kadar çok batıl inancım var ki. Nazara karşı yakabildiğim her şeyi yakarım. Sirkeyle yıkanırım, sirkeyi içerim. Taş ovarım" dedi.

"NASIL DAVRANIRIM BİLEMİYORUM"

Hazal Kaya, "Oğlun ilerde 'sevgilim' diye abuk subuk birini koluna takarsa nasıl tepki verirsin?" sorusuna "Nasıl davranacağımı gerçekten kestiremiyorum ama Ali'ye çok ihtiyacım olur öyle bir anda. Bana müdahale edilsin isterim. Hande, Selin falan inşallah yanımda olurlar. Ben yapamam" yanıtını verdi.

"FECİ KOCAM KÖYLÜYÜM"

Eşi Ali Atay'a olan aşkı hakkında konuşan oyuncu, "Ben feci kocam köylüyümdür. Çok aşığım. Ve biraz içtikten sonra Ali'ye ne kadar aşık olduğumu herkese anlatmak zorundaymışım gibi bir duyguyla yaşıyorum. Kimse bunu dinlemek istemiyor. Ve Ali inanılmaz utanıyor böyle şeylerden" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!