Hazal Kaya'dan ikinci çocuk açıklaması! 'Yeniden anne olmak istiyorum'

Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde düzenlenen 'Benden Ne Olur?' filminin galasına eşi Ali Atay ile katıldı. Oyuncu, özel hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Magazin 12.01.2022, 16:10 12.01.2022, 16:26
Abone ol
Hazal Kaya'dan ikinci çocuk açıklaması! 'Yeniden anne olmak istiyorum'

Hazal Kaya, Enis Arıkan ve Onur Tuna'nın başrollerini üstlendiği Benden Ne Olur? filminin galası geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Hazal Kaya, filmin galasına eşi Ali Atay ile birlikte katıldı. Kaya, basın mensuplarına özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Kaya, "Ali, ne kadar parlak bir zekâ olduğuyla, birikimiyle, başarısıyla, o güne kadar yaptıklarıyla asla ilgilenmiyordu. Bunları ciddiye almadan ama bunları kullanarak yapmak istediklerinin, hayattan zevk almanın peşindeydi. Hadi gel çarpılma!" diye konuştu.

"ADAPTASYON SÜRECİNİ ÇOK TATLI ATLATTIK"

Oğulları Fikret Ali'nin doğumundan sonra yaşadıkları sürece dair konuşan güzel oyuncu, "Hayatta en sevdiğimiz canlıyı birlikte önce hayatta tutmaya çalıştık, şimdi de ona büyük mutlulukla eşlik etmeye çalışıyoruz. Neresinden baksan zor bir süreç.

Çok da tatlı atlattık o ilk adaptasyon sürecini. Birbirimizi hiç anne-baba olarak görmemiştik haliyle, bu görevin bize getirdiklerini de büyük bir özenle anlamaya çalıştık. Günün sonunda ben Ali'nin babalığına da kocalığına da ayrı aşık oldum" dedi.

İKİNCİ ÇOCUĞA YEŞİL IŞIK

Hazal Kaya, ikinci kez anne olmak istediğini de dile getirdi. Oyuncu, "Oğlumun kardeşle büyümesini çok istiyorum" şeklinde açıklama yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!