banner2

Hasan Can Kaya, Hadise hakkında ilk kez konuştu! Çok konuşulan aşk iddiasına bakın ne yanıt verdi 

Büyük bir aşk ile nikah masasına oturan Mehmet Dinçerler ile 30 Eylül'de boşanan ünlü şarkıcı Hadise'nin Hasan Can Kaya ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. 

Magazin 06.01.2023, 18:16
Abone ol
Hasan Can Kaya, Hadise hakkında ilk kez konuştu! Çok konuşulan aşk iddiasına bakın ne yanıt verdi 

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler'le beş ay evli kaldıktan sonra eylül ayında boşanan Hadise'nin, Hasan Can Kaya ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyor. Hadise'nin yaklaşık bir aydır Hasan Can Kaya'yla birlikte olduğu söyleniyor. 

SOSYAL MEDYADAN TAKİPLEŞMİYORLAR 

İlişkilerini herkesten gizleyen ikilinin, son günlerde arasının ise açık olduğu öne sürüldü. Sosyal medyada birbirini takip etmeyen ikiliden Kaya'nın, 22 Ekim 1985 doğumlu Hadise'nin Hadise'nin Instagram'dan paylaştığı doğum günü fotoğraflarını beğenmesi ise dikkat çekti.

"ÖYLE BİR ŞEY OLSA GİZLEMEM"

Çok konuşulan bu aşk hikayesiyle ilgili Hasan Can Kaya'dan açıklama geldi. Kaya, ''İddialar doğru değil. Ben de haberlerde gördüm. Günde 14 saat film setindeyim. Nereden çıktı hiçbir fikrim yok. Zaten bekar bir insanım öyle bir şey olsa gizlemem'' dedi. Yaşananların ardından Kaya, katıldığı bir ödül töreninde yöneltilen aşk sorusuna, "O kadar hızlı yalanladım ki ben bile gerçek sandım..." yanıtını verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!