Yandex Metrica

Sitede Ara

Hande Erçel, Sitare Akbaş'ı hayatından çıkardı

Hande Erçel, Sitare Akbaş'ı hayatından çıkardı

Hande Erçel, eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan arkadaşı Sitare Akbaş'ı takipten çıkardı. Akbaş da bunun üzerine karşı hamle yaptı.

Magazin

23.01.2024, 17:54

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, gönlünü eski sevgilisi Hande Erçel'in rol arkadaşı Sitare Akbaş'a kaptırdı. Çift, ilişki hakkında açıklama yapmasa da önce bir eğlence mekanında samimi olarak görüntülendi, ardından Etiler'de objektiflere yansıdı. 

Aşklarının belgelenmesinin ardından gözler Hande Erçel'e çevrilmişti. Oyuncu, eski aşkı Dalkılıç ile aşk yaşayan rol arkadaşı Sitare Akbaş'ı sosyal medyada takipten çıktı. Ardından Sitare Akbaş'tan da karşı hamle gecikmedi. Akbaş da Erçel'i Instagram'da takipten çıkarak arkadaşlıklarının bittiğini gözler önüne sermiş oldu.

GÜLÜMSEMEKLE YETİNMİŞTİ

Çift, geçtiğimiz günlerde Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. 38 yaşındaki şarkıcı gazetecilerin sorularına karşı suskunluğunu korudu. Sitare Akbaş ise muhabirlerin "Arkadaşınız Hande Erçel ile aranızın açıldığı doğru mu?" sorusuna karşı gülümsemekle yetinmişti. İkili araçlarına binerek hızla uzaklaşmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading