banner2

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel'in 8 yıllık evliliği tek celsede bitti! Eski eşine böyle veda etti

Yönetmen Hamdi Alkan ve oyuncu eşi Selen Görgüzel bir süredir evliliklerinde sorun yaşıyordu. Problemlerini çözemeyen ikili boşanma kararı almıştı. Çift, bugün sabah saatlerinde tek celsede boşandı.

Magazin 18.03.2022, 15:24 18.03.2022, 16:25
Abone ol
Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel'in 8 yıllık evliliği tek celsede bitti! Eski eşine böyle veda etti

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel, 2014 yılında Roma'da dünyaevine girmişti. Çiftin son dönemlerde sık sık boşanacağı haberleri gündeme geliyordu. Evliliklerinde sorun yaşayan ikili, problemlerini çözemeyince boşanma kararı almıştı. Selen Görgüzel'in Hamdi Alkan'la yaşadıkları evden ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

Alkan-Görgüzel çifti, bugün sabah 09.30'da Beykoz Adliyesi'nde görülen duruşmada anlaşmalı olarak boşandı. İkili birbirinden hiçbir şey talep etmedi. Çiftin fikir ayrılıklarını aşamadıkları için boşanma yoluna gittikleri öğrenildi.

"ÖMÜR BOYU DOST KALACAĞIZ"

Selen Görgüzel, Instagram hesabından yaptığı açıklamada "9 yıl beraber ağlayıp beraber güldük…Aynı havayı soluduk çok sevdik ,sevildik,çok didiştik, çok barıştık ,unutulmaz anılar biriktirdik... Hastalıkta ve sağlıkta da hep beraberdik...Bugün karı koca ilişkimiz bitsede biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız…Kızıma ve bana kattığın tüm güzellikler için teşekkür ederim Hamdi Alkan. Başarı ve mutluluk daima seninle olsun…" diyerek eşine veda etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!