banner2

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel'den zayıflama sırrı! O yöntemi duyanlar inanamadı

Hamdi Alkan'la evliliğini geçtiğimiz aylarda bitiren Selen Görgüzel, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Daha önce yaptığı sünnet derisi ve ayı kanı açıklamalarıyla tepki çeken şarkıcı, zayıflamak için düşündüğü yöntemi de açıkladı.

Magazin 08.12.2022, 01:17 08.12.2022, 01:37
Abone ol
Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel'den zayıflama sırrı! O yöntemi duyanlar inanamadı

Hamdi Alkan ile 8 yıllık evliliğini geçtiğimiz mart ayında bitiren Selen Görgüzel, boşanmanın ardından sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Görgüzel, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Birkaç ay önce yaptırdığı cilt bakım yöntemiyle tepki çeken şarkıcı, yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Görgüzel, bu kez zayıflama sırrını açıkladı.

SÜNNET DERİSİ AÇIKLAMASIYLA OLAY YARATMIŞTI

Ünlü şarkıcı, yüzüne sünnet derisinden yapılan kök hücre enjekte ettirmişti. Görgüzel, "Anlatsam inanmazsınız, böyle bir yöntem gelişmiş, sünnet artıklarından elde edilen kök hücreler cilde çok iyi geliyor, bende bu yöntemle cilt bakımı yaptırdım, bu sistem tamamen hukuksal ve tüm izinleri de alınmış" diye konuşmuştu.

"AŞIK OLUP AYRILINCA ZAYIFLIYORUM"

Yeni şarkısının müjdesini veren ve bir dizi projesinde yer alacağını söyleyen Görgüzel, yoğun iş temposu nedeniyle aşka vakit ayıramadığını ifade etti. 

Görgüzel, "İşten güçten koşturmadan aşka vakit kalmıyor ama bir an önce aşık olup ayrılmak istiyorum. Çünkü çok güzel zayıflıyorum böylelikle. 'Bir aşık olup ayrılsam da şöyle bir aşk acısı çeksem' diyorum. Bu ara iştahım çok açıldı acilen bir aşk acısına ihtiyacım var. İştahımın kapanması lazım" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!