banner2

Hamdi Alkan'dan eski eşi Selen Görgüzel'e olay yaratan sözler! Ayrılıktan aylar sonra konuştu: Benden uzak olsun

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel, 6 ay önce ayrılık kararı almış ve tek celsede boşanmışlardı. Alkan, katıldığı programda özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Alkan, hayatında biri olduğunu da ima etti.

Magazin 20.09.2022, 20:16 20.09.2022, 20:33
Abone ol
Hamdi Alkan'dan eski eşi Selen Görgüzel'e olay yaratan sözler! Ayrılıktan aylar sonra konuştu: Benden uzak olsun

Hamdi Alkan, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Selen Görgüzel ile geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşandı. Boşanmanın ardından açıklama yapmayan Alkan, sessizliğini bozdu. "Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece" programına konuk olan ünlü yönetmen, hem özel hayatıyla hem biten evliliği hakkında konuştu.

"VURMADAN VE KIRMADAN BİTİRDİK"

Selen Görgüzel ile boşanmalarına dair konuşan Alkan, "Selen'le evliliği yürütemedik. Döndüremediğim noktada da vurmadan ve kırmadan bitirdik. Konuşma yasağını da dijital ortamda çocuklarım için kalmaması adına aldırdım. Benim özel hayatım, yaşandı ve bitti." dedi.

"BENDEN UZAK OLSUN"

Selen Görgüzel'in tartışma yaratan tiyatro oyunu hakkında da konuşan yönetmen, "Tiyatro oyunundaki öpüşme sahnesi beni rahatsız etmedi. Orada izin alınması lüzumsuzdu. Gereksiz şekilde altı çizildi. Allah herkesin yolunu açık etsin. Herkesin işi rast gitsin. Benden uzak olsun, kendi hayatına yakın olsun" ifadelerini kullandı.

YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

Evliliğe artık sıcak bakmadığını söyleyen 55 yaşındaki Alkan, "3 evlilik yaptım zaten bence yeterli. Daha başka şeyler yaşayalım. Daha uzun soluklu daha saygı içerisinde ve paylaşımsal ilişkiler neden olmasın ki. Her anlamda yeni bir yola girdim. Kalbimde bir mutluluk olacaktır. Hayatımda birçok insan var ama öyle bir kişi var ki off" diyerek hayatında biri olduğunu itiraf etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!