banner2

Hakan Ural o sözlerin ardından özür diledi: Türkiye beni ve ölmüş annemi konuşuyor

Hakan Ural, Neler Oluyor Hayatta programında hastalar ile ilgilenmeyen sağlıkçıları eleştirmesi nedeniyle tepki toplamıştı. Sunucu, sosyal medyadan gelen eleştirilere yanıt verdi.

Magazin 09.12.2021, 12:17 09.12.2021, 12:36
Abone ol
Hakan Ural o sözlerin ardından özür diledi: Türkiye beni ve ölmüş annemi konuşuyor

Kanal D'de ekrana gelen Neler Oluyor Hayatta programının sunuculuğunu yapan Hakan Ural, Kocaeli'nde eylem olduğunu söyleyerek hastaya bakmadığı iddia edilen doktor hakkında eleştirilerde bulundu. Sağlık çalışanlarının tepkisini çeken Ural, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

"İNCİTTİYSEM ÖZÜR DİLERİM"

Programda eleştirilere yanıt veren Ural, "Dün, bir sağlıkçımızın acil serviste takındığı tutumu eleştirdim, sağlıkçıları değil. Sevgili sağlıkçılarımıza sesleniyorum. 53 yaşındayım beni 16 yaşımdan beri tanıyorsunuz. Sizi değil, toplumun herhangi bir kesimini ayırt etmeksizin; dili, dini, ırkı ne olsun benden insanımı kırma veya aşağılama bekler misiniz? Niyetim bu olmasına rağmen birinizi bile kırıp incittiysem Allah rızası için özür dilerim." dedi.

"MEZARDA ÖLMÜŞ ANNEME SALDIRDILAR"

Dün Meclis'te yaşanan olaylara dikkat çeken Ural, "Bir milletvekilinin evinde terörist yakalanmış. İçişleri Bakanı buna rağmen Meclis’te saldırıya uğruyor ama Türkiye’nin birinci gündemi Hakan Ural. 45 bin tweet. Ama zaten beni 45 binden aşağı kurtarmıyor. Hastaneye yattım benim için 'öldü' dediler. Orada öldürmüşler beni. Cahil dediler. Mezarda ölmüş anneme saldırdılar. Kızıma saldırdılar. Beni vatan haini yaptılar." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!