banner2

Hakan Ural: Dibine kadar yandaşım, Erdoğan'ı sevmek ayıp mı?

Esra Elönü'nün Arafta Sorular programına katılan Hakan Ural, 'Dibine kadar yandaşım, devletimin yanındayım' şeklinde konuştu.

Magazin 14.06.2021, 16:03
Abone ol
Hakan Ural: Dibine kadar yandaşım, Erdoğan'ı sevmek ayıp mı?

Hakan Ural, Esra Elönü'nü 24 TV'de yayınlanan 'Arafta Sorular' programına katıldı. Ural, sunucunun sorularını yanıtlarken, kendisine yöneltilen 'yandaş' eleştirilerine de cevap verdi. 

"DİBİNE KADAR YANDAŞIM"

Halk tarafından seçilmiş kişinin yanında olduğunu söyleyen Ural, "Şu an dibine kadar yandaşım. Her zaman devletimin yanındayım, devletimin ve bayrağımın hizmetkarıyım. Halk tarafından seçilmiş görevli kim varsa yanındayım." dedi.  

"SANATÇI NEDEN YANDAŞ OLMASIN?"

Belli bir yaşa kadar hayata karşı tecrübesizliklerin bedelini ödediğini söyleyen Ural, "Ülkemle ilgili de 40-50 yaşımda bugün ne oluyor, meseleler ne, bu düzenin sahipleri kim, biz burda neyiz gibi soruların cevapları için birçok kitapları okuyup inceledim. Son 20 yıldır inanılmaz bir dönemden geçiyoruz. Sanatçı yandaş olmaz diyorlar, neden? Siyaset neden vardır?" ifadelerini kullandı.

"CUMHURBAŞKANINI SEVİYORUM, AYIP MI?"

"Bir insanın devletinin yanında olmasının aşağılanması kadar abes bir durum olabilir mi?" diye sitem eden Ural, "Bugün sözde muhalif adı altında birisi söylüyor ise, yarın sen iktidar olduğunda bu sefer sen yandaş mı oluyorsun? Aklıselim bir kişi bu seviyesizlikte algı yaratmaya çalışmaz. Bildiğim neyse onu doğru söylüyorum. Devletimi, milletimi seviyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza büyük saygı ve sevgi duyuyorum. Bu ayıp bir şey mi?" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!