banner2

Hadise'ye 'Beni de yaktın kendini de' demişti! Reza Zarrab'ın o sözlerinin nedeni ortaya çıktı! Meğer Ebru Gündeş'e...

Hadise ve Reza Zarrab'ın yasak aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İkilinin olduğu iddia edilen mesajların yankıları ise devam ediyor. Zarrab'ın konuşmalarda geçen 'Beni de yaktın kendini de' sözünün detayları ortaya çıktı.

Magazin 25.11.2022, 22:36 25.11.2022, 23:10
Abone ol
Hadise'ye 'Beni de yaktın kendini de' demişti! Reza Zarrab'ın o sözlerinin nedeni ortaya çıktı! Meğer Ebru Gündeş'e...

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, geçtiğimiz yıl Nisan ayında evliliklerini sonlandırdı. Ünlü iş insanının Hadise ile yasak aşk yaşadığı, durumu öğrenen Ebru Gündeş'in ise boşanma kararı aldığı öne sürüldü. İddialar magazin gündemine bomba gibi düşerken, Hadise ve Reza Zarrab arasında geçtiği iddia edilen konuşmalar olay yarattı.

YAZIŞMALAR MAGAZİN DÜNYASINDA BOMBA ETKİSİ YARATTI

Whatsapp yazışmalarında Reza Zarrab'ın "Beni de bitirdin kendini de" ifadeleri dikkat çekti. Hadise'nin ise "Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma" diye karşılık verdiği görüldü.

PARALAR EBRU GÜNDEŞ'TE KALDI

Zarrab'ın "Beni de bitirdin kendini de" ifadelerinin perde arkası ortaya çıktı.

Hürriyet'ten Savaş Özbey'in haberine göre, Reza Zarrab'ın ünlü kadınlara olan zaafı ona pahalıya patladı. Olayların ortaya çıkmasının ardından boşanmak zorunda kalan Zarrab'ın, Ebru Gündeş'te bıraktığı iddia edilen paralarının da elinden gittiği, söz konusu yazışmalarda o ifadeleri bu nedenle kullandığı öne sürüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!