banner2

Hadise ve Reza Zarrab mesajlarını kim ifşa etti? Mesajlarda bahsi geçen İrem kim? Şoke eden ifadeler

Hadise ile Reza Zarrab'ın aşk yaşadığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Haberlerin ardından ikilinin Whatsapp'tan yaptığı konuşmaların dava dosyasına girdiği öğrenildi. O mesajları kimin ifşa ettiği ve konuşmalarda geçen İrem'in kim olduğu merak konusu oldu.

Magazin 23.11.2022, 19:59 23.11.2022, 20:32
Abone ol
Hadise ve Reza Zarrab mesajlarını kim ifşa etti? Mesajlarda bahsi geçen İrem kim? Şoke eden ifadeler

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, geçtiğimiz yıl Nisan ayında boşanmıştı. İkilinin evliliğinin Hadise yüzünden bittiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hürriyet tarafından yayınlanan haberde Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'le evliyken Hadise ile sevgili olduğu, birlikte Amerika'da tatil yaptıkları iddia edilmişti.

İddiaları yalanlayan Hadise, dava açacağını belirtmiş ve Ebru Gündeş ile fotoğraflarını silmişti. 

"BENİ DE BİTİRDİN KENDİNİ DE"

Hadise ve iş insanının aşk haberlerinin ardından ikilinin Whatsapp'tan konuşma yaptığı öne sürüldü. Reza Zarrab'ın "Beni de bitirdin kendini de" mesajı dikkat çekerken, Hadise'nin ise "Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma" dediği öğrenildi.

MESAJLARI KİM İFŞA ETTİ?

Olay sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Kullanıcılardan bir kısmı Ebru Gündeş'in konuşmaları ifşa etmiş olabileceğini iddia etti. Bazıları ise her şeyini kaybeden Reza Zarrab'ın böyle bir hamle yapmış olabileceğini öne sürdü.

MESAJLARDAKİ İREM ORTAYA ÇIKTI

Hadise ve Reza Zarrab'ın mesajlaşmalarında olayı kimin ifşa ettiğine dair konuşmalarda 'İrem' isminin geçmesi dikkat çekti. Bahsedilen İrem'in Astrolog İrem olduğu, Hadise'nin o dönemlerde sık sık görüştüğü söyleniyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!