banner2

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in arasındaki krizin perde arkası ortaya çıktı! Aileler devreye girdi

Geçtiğimiz mayıs ayında sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evliliklerinde sorun yaşadıkları iddia edilmişti. Çiftin yüzüklerini çıkarması da dikkatlerden kaçmamıştı. Krizin nedeni ortaya çıktı.

Magazin 08.09.2022, 19:11 08.09.2022, 19:30
Abone ol
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in arasındaki krizin perde arkası ortaya çıktı! Aileler devreye girdi

Şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler, bu yılın başında evlilik kararı almıştı. 15 Mart'ta nişanlanan çift, daha sonra mayıs ayında sade bir törenle nikah masasına oturmuştu. İkili, düğünlerini sır gibi saklamıştı. 

Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftin son dönemde birlikte görüntü vermemesi dikkat çekmişti. Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evliliklerinde sorun yaşadıkları ve ayrılık kararı aldıkları öne sürüldü.

ANNELERİ BARIŞTIRMAYA ÇALIŞIYOR

Söylentiler sonrası Hadise'ye yakın bir kaynak "Her şey" yolunda diyerek iddiaları yalanladı. Ancak krizin perde arkası ortaya çıktı.

İkilinin evliliğinde çıkan krizin 'çocuk' nedeniyle olduğu iddia edildi. Dinçerler'in çocuk istediği ancak Hadise'nin yoğun iş temposu nedeniyle anne olmaya sıcak bakmadığı söyleniyor. Annelerinin ise çifti barıştırmak için devreye girdiği de konuşuluyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!