banner2

Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında kriz iddiası! O paylaşım her şeyi ortaya çıkardı, sosyal medya yıkıldı! 'Yüzüğün nerede?'

Sessiz sedasız nikah masasına oturan Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evliliklerinde sorun olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Dinçerler'in alyansının olmaması ise iddiaları güçlendirdi.

Magazin 07.09.2022, 11:10 07.09.2022, 11:23
Abone ol
Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında kriz iddiası! O paylaşım her şeyi ortaya çıkardı, sosyal medya yıkıldı! 'Yüzüğün nerede?'

Ünlü şarkıcı Hadise, hem özel hayatıyla hem başarılı kariyeriyle sık sık adından söz ettiriyor. Bu yılın başlarında Mehmet Dinçerler'e 'evet' diyen Hadise, önce sessiz sedasız nişanlanmış daha sonra da nikah masasına oturmuştu. Magazin dünyasının sevilen çiftleri arasında yer alan ikili, evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

Hadise-Dinçerler çiftiyle ilgili şoke eden bir iddia ortaya atıldı. İkilinin evliliklerinde kriz olduğu iddia edildi. Hadise'nin geçtiğimiz günlerde konserinde ağlamasının bu nedenle olduğu öne sürüldü.

ALYANSINI ÇIKARDI

Mehmet Dinçerler'in Instagram'da yaptığı son paylaşımda alyansının olmaması da dikkatlerden kaçmadı. Birçok takipçisinden Dinçerler'e "Yüzük nerede?", "Yüzüğün neden yok?", "Alyansın ve Hadise nerede?", "Hadise neden yok?" gibi yorumlar geldi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!